MÖBLER / Bord / Spelbord 8481345
nr 848 1345
Spelbord
1800-tal, Jalusiluckor, Dia82, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2013
kl 20:40:17
20/9 10:51:28
300 kr
23/9 19:58:18